
Uw vertrouwde partner voor incasso en financieel juridische dienstverlening.
Wij bieden U meer dan 35 jaar ervaring bij incasso vorderingen in zowel Nederland als incasso in het buitenland.

Nieuwe factuureisen per 1 januari 2004:
Op 17-12-2001 heeft De Raad van de Europese Unie een richtlijn vastgesteld waarin nieuwe algemene vereisten ten aanzien van facturen zijn neergelegd. Verder zijn er aanwijzingen van kracht met betrekking tot elektronische facturering. Ingangsdatum voor invoering van deze richtlijn dient 01-01-2004 te zijn.
Voor de meeste ondernemers betekent dit het vermelden van het BTW-Identificatienummer op alle facturen. Zoals te doen gebruikelijk zijn er natuurlijk altijd afwijkingen in meldingsplicht, bijvoorbeeld bij export binnen de EU (intracommunitaire levering). In dat geval dient eveneens het BTW-Identificatienummer van de afnemer op de factuur vermeld te worden.
Andere afwijkingen zijn er bijvoorbeeld terzake verleggingen; vrijstellingen of verleggingsregelingen, margeregelingen, fiscaal vertegenwoordiger; andere munteenheden, bij vooruitbetalingen etc. etc. Daarom adviseren wij u in ieder geval uw accountant hierover te raadplegen. Voorkomen is immers beter dan genezen.

Uw openstaande factuur laten incasseren? Dien nu eenvoudig online uw vordering ter incasso in!

Jul
11
De wettelijke rente is per 1 juli 2023 verhoogd ten opzichte van de voorgaande p...
lees verder »Jan
09
De wettelijke rente per 1 januari 2023 verhoogd ten opzichte van de voor...
lees verder »Jan
06
De Rechtbank heeft de kosten voor het deponeren van uw aktes, dit betreffen o.a....
lees verder »
Publicatie in Rostra Economica:
Wie profiteert er van de crisis?
Wetswijziging BTW in 2010:
Wetswijziging BTW in 2010
Uw vertrouwde partner voor incasso en financieel juridische dienstverlening.
Wij bieden U meer dan 35 jaar ervaring bij incasso vorderingen in zowel Nederland als incasso in het buitenland.